- EZ load laminator gloss film roll
- 42.5micron
- 305x150m to fit Ultima 35
<
>
GBC 3400919EZ 42.5Mic Gloss Roll
Stock is Available
Product Details
General Information
| Colour | Clear |
| Finish | Gloss |
| Dimensions (WxDxH) | 220x430x115mm |
| Dimensions | 305mmx150m |
| Country of Origin | China |
| Roll Length | 150 metre |
| Manufacturer | ACCO Brands |
| Use With | GBC Laminator |
| Thickness | 42.5 micron |
| Weight | 4.4kg |
Product Information
| Brand | N/S |
| Type | Laminator |
Description
A range of high quality EZLoad films are available to complement your Ultima 35 Roll Laminator. All film is supplied in ready to use packs of two rolls, ready for error free loading.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
